Оглядова екскурсія по Риму

Під час Оглядової екскурсії по Риму ви побачите головні монументи та споруди міста, які символізують його красу та багату історію. Маршрут екскурсії пройде від Колізею до Капітолійського Пагорба, Венеціанської Площі, Пантеону, П’яцци Навона та Замку Ангела, з чудовим видом на базиліку Святого Петра. Під час екскурсії ви почуєте цікаві історичні факти та розповіді про Рим, його жителів та культуру.

Оглядові екскурсії по Риму з україномовним гідом

Вічне місто, місто-легенда, Рим – щорічно приваблює мільйони туристів з усього світу, що мають різні причини для візиту, і цим тільки підтверджують давню приказку: “Всі дороги ведуть до Риму”. Кожна вуличка міста має свою унікальну історію, що представлена черговим шедевром скульптури, архітектури чи іншого мистецтва. Це місце, де час має своє особливе значення, і де кожен камінь несе у собі таємницю минулого. З Римом пов’язані найвидатніші образи культури, мистецтва і архітектури, і тому не дивно, що він завжди залишає незабутні враження у всіх, хто вирушає в цей чарівний світ.

Для тих туристів, що завітали вперше в Рим, найкращим варіантом стане ознайомча екскурсія, адже під час неї ви зможете скласти загальне уявлення про місто, дізнатись про його історію, а також розставити для себе акценти і визначити пріоритети для подальшого знайомства уже з тими місцями та періодами, що полонили ваші думки та серця. Ознайомча екскурсія дозволяє поглибити знання про Рим та його культурну спадщину, розкрити всю красу і велич цього міста. За три години ви отримаєте безліч цікавої та корисної інформації, познайомитеся з містом і значно легше зможете знайти ті місця, які хотіли б побачити під час своїх римських канікул.

Нашу ознайомчу екскурсію нерідко називають “матір’ю екскурсій”, бо саме після такого короткого, але змістовного знайомства ви вже можете обирати, куди б хотілось поїхати, який музей чи пам’ятку хотілося відвідати і заглибитись в її історію, про що ви хотіли б знати більше. Разом з нами ви можете скласти свій персональний план знайомства з Римом, який задовольнить вашу цікавість та відображатиме всі ваші смаки і вподобання. Адже не конче відвідувати всі пам’ятки, що рекомендує друкований путівник. Рим має безліч унікальних місць, про які не знають туристи, але від того вони не стануть менш прекрасними. І ми вам розкажемо про такі місця також.

Авжеж ми пройдемо Колізей, Римський Форум, Капітолійський пагорб, Пантеон, фонтан Чотирьох Рік та Замок Ангела, адже це найпопулярніші місця Риму, це ті кити, на спинах яких тримається більше частина туристичних маршрутів, але крім того, ми довідаємось значно більше, ніж пересічні туристи.

Дивовижні історії, наукові факти і корисна інформація, що стане в нагоді туристам – чекають вас на ознайомчій екскурсії, а також легенди, що майже стали історією та історія, що майже перетворилась на легенду. Ви дізнаєтесь більше про древній Рим і його мешканців, їх побут та звичаї, моду, відпочинок, свята і будні.

Адже чи знали ви, що існує три світи у вивченні історії Риму: археологічні розкопки, легенди та перекази, історичні факти і в деяких питаннях вони цілковито розходяться. Десь як лебідь, щука і рак в однойменній байці. Саме тому ми ретельно збираємо всі ці факти та історії, щоб розповісти вам якомога більше цікавого, а висновки, кому вірити, ви вже робитимете самостійно.

Під час екскурсії, можливо, ви не вивчите історію Риму, але ви точно познайомитесь із цим дивовижним містом і зрозумієте, чому воно приваблює таку кількість туристів. Віримо, що наша екскурсія-знайомство стане початком вашої персональної незабутньої пригоди в цьому багатогранному місті.

Кожен камінь має свою історію і кожна вуличка готова поділитись нею з усіма охочими, тож ми щиро вам радимо ознайомчу екскурсію, щоб проникнутись цією атмосферою, надихнутись творчістю, що крізь століття пройшла заради миті з вами. Нехай ця подорож запалить ваш вогонь бажання вивчати історію, культуру і мистецтво, а Рим завжди залишається місцем, куди ви з нетерпінням будете повертатися.