Екскурсія в Колізей, Палатинський пагорб, Римський та Імператорські форуми

Пропоную вам авторську екскурсію по стародавній частині Риму, яка включає відвідування Колізею, Римського Форуму і Палатинського Пагорбу. Ви дізнаєтеся про історію міста Риму, походження його назви та легендарних Ромула і Рема. Відвідаєте  Колізей, де ви побачите арену і підземелля, а також насолодитесь панорамним видом з Палатинського Пагорба. Екскурсія також включає відвідування Імператорського палацу, Храму Вести, Римського Форуму та інших визначних місць.

екскурсія в Колізей

Екскурсії в колізей з україномовним гідом

Колізей – всесвітньо відома перлина Риму, що приваблює сотні тисяч туристів, охочих на власні очі пересвідчитись у величі Римської імперії. Чому саме Колізей (або амфітеатр Флавіїв, адже така його справжня назва)? Хоча б тому, що це одна з найграндіозніших споруд у світі і, попри значні руйнування, яких він зазнав, Колізей вражає кожного, хто опиняється поряд. Це величне творіння – не лише архітектурне досягнення, а й приклад неймовірної інженерної думки. Це місце, де сплітаються нитки історії, мистецтва та архітектури, залишаючи всіх, хто крокує сюди, зачарованими безмежністю минулого Римської імперії та її грандіозними здобутками. Саме тут відбулось безліч битв, визначних історичних, культурних та політичних подій, грандіозних святкувань та багато чого іншого, про що ми ймовірно і не здогадуємось.

Екскурсія до Колізею – це подорож крізь віки, що охоплює визначний та цікавий період історії, а також зачіпає багато навколишніх пам’яток. Тож структура тригодинної екскурсії побудована таким чином, щоб провести слухачів від початку заснування Риму на Палатинському Пагорбі через розквіт до занепаду Величної Римської Імперії і аж до сучасних днів.

Чому варто обрати екскурсію в колізей

На вас чекає не просто захоплива мандрівка історичним центром міста, а й унікальні історичні факти, що перебувають на перетині різних наукових теорій, результати найсучасніших досліджень та погляд під різними кутами, навіть на звичні речі в історії Стародавнього Риму, його заснування та походження.

Ми розпочнемо нашу мандрівку з того, що піднімемось на верхні яруси Колізею, цього архітектурного дива, де перед вами розкриється неймовірний вигляд на арену. З цих верхніх ярусів ви зможете побачити не лише величну арену, але й згадати про підземелля, де приховувалися гладіатори та звірі, інколи привезені з далеких екзотичних країв. Це місце, де зникають часові рамки і значно легше поринути в той давній період імператорської величі, розкоші та видовищності, яка проявлялась у кожному творінні архітектора чи скульптора.

Наступною зупинкою нашої екскурсії буде саме Палатинський пагорб, на якому все ще можна роздивитись залишки імператорського палацу і споглядати неймовірний Римський Форум. Це окремий пласт історії Риму, який був центром економічного, культурного, соціального та політичного життя міста, що відомий своїм архітектурним різноманіттям.

Найвизначніші пам’ятки Форуму ми обов’язково розглянемо детальніше, адже це надзвичайна скарбниця цікавих фактів та подій, доведених та гіпотетичних, а ще навколо таких визначних місць завжди безліч таємниць. Декілька ми точно розкриємо, а над деякими ви зможете подумати вже самостійно.

Не обійдемо увагою такий визначний період як життя (та смерть) Юлія Цезаря. Він був одним із найвідоміших діячів та полководців свого часу, під час його правління було збудовано безліч визначних споруд, та ще більше він зробив визначних діянь, що докорінно змінили культурний та політичний ландшафт Західної Європи та Середземномор’я. Це одна з причин, чому він відомий і до сьогодні. Ми не просто трохи дізнаємось про Рим, ми спробуємо зрозуміти його непересічне значення у розвитку світової культури, архітектури, політики, інженерії та багатьох інших галузях, що сформувались під впливом римських досягнень.

Римська імперія і сьогодні продовжує приваблювати туристів з усього світу. Її надзвичайна історія, розкішна культура та величні архітектурні шедеври розкривають перед нами багато таємниць минулого. Ця екскурсія – це можливість дізнатись більше про величну Римську імперію.