Екскурсія в Ватикан

Ватикан – це надзвичайне місце, яке поєднує релігійну та художню історію. Тут знаходяться Ватиканські Музеї, які приваблюють мільйони туристів щороку. Ви маєте можливість побачити безцінні шедеври мистецтва з усього світу, які об’єднують людей різних релігій та культур.

Під час екскурсії в ватиканські музеї ви пройдете крізь різні секції музеїв, такі як Павільйон Карет, де виставлені папські автомобілі, та Сікстинська Капела, де ви зможете помилуватися неперевершеним твором Мікеланджело на стелі “Створення Адама”. Також ви побачите інші галереї та арт-об’єкти, які розкажуть вам про багатство історії та культури Ватикану.

Ваша екскурсія завершиться в Базиліці св. Петра, яка вважається найбільшим собором у світі. Ви будете захоплені її масштабами та красою архітектури, а також зможете побачити такі визначні твори, як “П’єта” Мікеланджело та купол, розроблений Мікеланджело. Ватиканська екскурсія – незабутня подорож в світ мистецтва та духовності.

екскурсії в Ватикан

Екскурсія у Ватиканські музеї з гідом

Якщо ви приїхали в Рим, то вам просто необхідно відвідати Ватикан. Ця невелика “держава в державі” має свою вражаючу історію та безліч таємниць, які зберігались у Ватикані століттями. Саме тут розташовується безліч музеїв, деякі з них – найбільші у світі, а щодо бібліотек Ватикану, то годі й уявити, що вони тільки приховують, бо до деяких зал доступ суворо заборонений. Залишається лише гадати, що такого насправді приховує Ватикан за своєю зовнішньою відкритістю. Поміж історичних фактів ми готові поділитися з вами кількома таємницями цього місця, але все лише при особистій зустрічі та без сторонніх.

Резиденція Папи Римського місто-держава Ватикан щорічно приваблює більше, ніж п’ять мільйонів туристів. Незважаючи на те, що це місце – священний осередок католицької церкви – завдяки своєму культурному та історичному значенню збирає сотні тисяч людей, що сповідують інші релігії або взагалі ні в що не вірять. Шедевральні мистецькі твори, безцінні роботи легендарних творців, збирають неймовірні натовпи туристів, мистецтвознавців, культурологів з усього світу.

Ватиканські музеї – це цілий унікальний комплекс музеїв, що мають тридцять різноманітних секцій і були засновані у шістнадцятому столітті папою Юлієм ІІ, що встановив декілька статуй у Дворику нині Піо-Климентійського музею, що стало початком створення та наповнення масштабного культурно-мистецького папського проекту. З того часу кожен Папа поповнював колекцію мистецьких творів тими роботами, які вважав достойними.

ватикан

Звісно, ви можете уявити, що за більш ніж п’ять століть там зібраний солідний творчий спадок, тож для повноцінного його огляду вам знадобиться значна кількість часу, тож наша екскурсія побудована таким чином, щоб ви мали змогу насолодитись найвизначнішими експонатами музею і зробити це в комфортному для вас темпі. А, окрім того, матимемо змогу ще познайомитися з історією Папської резиденції та побутом Святих Отців Церкви. Наша захоплива мандрівка розпочнеться з павільйону карет, де зараз здебільшого стоять автомобілі Папи, але назва збереглась. Також ми побачимо літню резиденцію Папи і довідаємось трохи більше про звичні нам речі, як, наприклад, Григоріанський календар. Як мінімум, ви зможете побувати в тому місці, де він був написаний.

екскурсія в Ватикан

Що цікавого ми побачимо

Під час екскурсії ми пройдемо шляхами, де сотні років тому проходили визначні діячі цього світу, Папи і королі. Крокуючи коридорами історії, ми відтворимо шлях геніїв мистецтва, що увіковічили себе у Ватиканських залах. Одним із таких шляхів буде дорога до Сікстинської Капели, що й досі слугує місцем для обрання нового Папи. Саме тут у свій час творив видатний Мікеланджело і донині його роботи є взірцем людської геніальності.

Ще одним обов’язковим пунктом у відвідинах Ватикану є Базиліка Святого Петра, що, згідно з твердженнями, побудована якраз на місці його мученицької смерті та щоденно переповнена паломниками, вірянами і культурними діячами та туристами, адже кожен з відвідувачів має свою мотивацію перебувати тут. Для вірян – це величезний духовний символ, для туристів – унікальна пам’ятка архітектури, скульптури та живопису.

Незважаючи на відносно невеликі розміри Ватикану, його історія та культурна спадщина просто вражаючі. Визначні твори скульптури, мистецтва та письма, що зібрані тут за сотні років, неможливо оцінити і уявити, краще один раз побачити на власні очі. Варто хоч раз в житті зануритись в унікальну атмосферу Ватикану, доторкнутись до його таємниць, щоб зрозуміти, як мало ви про нього знали раніше і скільки б ще хотілось довідатись після цього візиту.